Fender Monterey Bluetooth

Fender-Monterey-Bluetooth

Fender Monterey Bluetooth to duże zasilane sieciowo urządzenie bluetooth wyposażone w dwa niskotonowe głośniki o średnicy 5,12″ oraz dwa 1-calowe głośniki wysokotonowe…

Fender-Monterey-Bluetooth

Fender-Monterey-Bluetooth

Głośniki zastosowane w Fenderze Monterey Bluetooth łącznie zapewniają łącznie 120 W mocy muzycznej.

Monterey wyposażony jest w kodeki audio AAC oraz technologię Bluetooth aptX zapewniającą lepszą jakość muzyki transmitowanej z urządzeń mobilnych.

Źródła dźwięku można również podłączać analogowo przez gniazda RCA (cinch).

Na górnym panelu mamy gałki zapożyczone ze starych wzmacniaczy Fender (VOLUME, TREBLE, BASS), front zdobi klasyczna wzorzysta tkanina i okazałe logo z lat 70.

www.fender.com

www.fender.com

www.fender.com

Słynna marka powołana została do życia w 1946 roku przez Leo Fendera, wizjonera i niespokojnego ducha branży gitarowej. Latem 1949 zaczął pracować on nad pierwszą gitarą solid-body, znaną dziś jako Telecaster. [KOD:5553] Pierwsze prototypy Stratocastera ujrzały światło dziennie na przełomie maja i czerwca 1954 roku, a kultowy już instrument jest jednym z niewielu stworzonych przez człowieka projektów, który w niezmienionej niemal formie przetrwał ponad pół wieku.

Fender Musical Instrument Corporation już przez blisko siedem dekad towarzyszy gitarzystom, a obecnie pod jej skrzydłami znajdują się takie marki jak Gretsch, Jackson czy EVH.

Fender-Monterey-Bluetooth

Fender-Monterey-Bluetooth

« (Inna nagroda)
(Inna nagroda) »


Comments are Closed

© 2018: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress