Fender Mustang GT 100

Fender Mustang GT 100

Fender Mustang GT100 to cyfrowy, w pełni programowalny wzmacniacz typu combo o mocy 100 wat, wyposażony w 12-calowy głośnik Celestion Special Design…

Fender-Mustang-GT-100

Fender-Mustang-GT-100

Fender Mustang GT 100 wyposażono w łączność bezprzewodową Bluetooth (do przesyłania dźwięku i sterowania) oraz Wi-Fi do ściągania najnowszych presetów.

Własne brzmienia można zaprogramować korzystając z wbudowanego wyświetlacza, pokrętła i przycisków funkcyjnych, albo za pomocą urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android.

Pokładowy looper umożliwia zapętlanie 60 sekundowych sekwencji, a organizacja pamięci ułożenie właściwych brzmień w kolejności zgodnej z utworami setlisty.

www.fender.com

www.fender.com

www.fender.com

Słynna marka powołana została do życia w 1946 roku przez Leo Fendera, wizjonera i niespokojnego ducha branży gitarowej. Latem 1949 zaczął pracować on nad pierwszą gitarą solid-body, znaną dziś jako Telecaster. [KOD:4567] Pierwsze prototypy Stratocastera ujrzały światło dziennie na przełomie maja i czerwca 1954 roku, a kultowy już instrument jest jednym z niewielu stworzonych przez człowieka projektów, który w niezmienionej niemal formie przetrwał ponad pół wieku.

Fender Musical Instrument Corporation już przez blisko siedem dekad towarzyszy gitarzystom, a obecnie pod jej skrzydłami znajdują się takie marki jak Gretsch, Jackson czy EVH.

Fender Mustang GT 100

Fender Mustang GT 100

« (Inna nagroda)
(Inna nagroda) »


Comments are Closed

© 2018: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress