LTD Gary Holt GH-200 BLK

LTD Gary Holt GH-200 BLK

Gitara sygnowana nazwiskiem wieloletniego członka grupy Exodus to instrument dość niezwykły, bo łączący rozwiązania nawiązujące zarówno do tradycji, jak i nowoczesności…

LTD Gary Holt GH-200 BLK

LTD Gary Holt GH-200 BLK

LTD Gary Holt GH-200 BLK ma korpus wykonany z lipy, klonowy gryf, palisandrową podstrunnicę o promieniu 350 mm i 22 progi w rozmiarze extra jumbo.

Długość menzury to 24,75 cala. Osprzęt tworzą klucze olejowe LTD, mostek z wibratorem Floyd Rose Special.

Humbuckery ESP Designed LH-301N Red i LH-301B Red mają niezależną regulację głośności.

Z czarnym wykończeniem kontrastuje czerwony binding dokoła korpusu i główki.

www.espguitars.com

www.espguitars.com

www.espguitars.com

Firma ESP, założona w roku 1975 w Tokio, na początku wzorowała się na słynnych amerykańskich i europejskich modelach instrumentów, by wkrótce na stałe wpisać się w historię branży gitarowej. Kiedy japońscy lutnicy doprowadzili swe rzemiosło do perfekcji, zaczęli iść własną drogą. LTD to siostrzana marka powołana do życia w roku 1996, aby umożliwić zakup instrumentów ze stajni ESP mniej zamożnym gitarzystom. [KOD:3571] Obecnie na liście endorserów znaleźć można kilkaset nazwisk i bardzo często są to nazwiska, które odmieniły bieg historii muzyki: Alexi Laiho (Children Of Bodom), George Lynch, Gus G (Ozzy Osbourne), Jake E. Lee, James Hetfield i Kirk Hammett (Metallica), Jeff Hanneman i Tom Araya (Slayer), K.K. Downing (Judas Priest), Max Cavalera (Soulfly), Mitch Harris (Napalm Death), Richard Z. Kruspe (Rammstein), Richie Sambora (Bon Jovi) czy Ron Wood (The Rolling Stones).

LTD Gary Holt GH-200 BLK

LTD Gary Holt GH-200 BLK

« (Inna nagroda)


Comments are Closed

© 2018: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress