ZOOM AC-2

ZOOM AC-2

AC-2 to profesjonalny multiefekt modelujący i DI-box dedykowany gitarze akustycznej, wyposażony w 16 symulacji kształtów pudła gitary akustycznej…

Zoom-AC-2

Zoom-AC-2

Efekt Zoom posiada także presety dla kontrabasu i gitar ze strunami nylonowymi. Przedwzmacniacz pozwala na zachowanie naturalności brzmienia, kontrolę barwy umożliwia trójpasmowy korektor, a wbudowany pogłos nadaje dźwiękowi przestrzeni i głębi.

Funkcjonalność podnosi system antysprzężeniowy, który automatycznie wyszukuje i filtruje wzbudzające się częstotliwości, [KOD:8521] co jest szczególnie istotne podczas grania na żywo, gdzie do grania solówki można podbić poziom sygnału o 9 dB.

Aktualizację wewnętrznego oprogramowania umożliwia port USB, który można też potraktować jako gniazdo zasilacza, oprócz standardowego zasilacza dołączonego w komplecie, albo kompletu baterii.

www.zoom.co.jp

www.zoom.co.jp

Firma ZOOM to założony 1990r japoński producent efektów elektronicznych. Oferuje cyfrowe przenośne studia nagrań, rhytmtraki oraz procesory i multiefekty do gitar akustycznych,elektrycznych i basowych.

ZOOM AC-2

ZOOM AC-2


Comments are Closed

© 2018: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress